Atribuită Cumpărare directă

Motor Briggs & Straton, 4 timpi, 3,7 CP, benzina Capacitate cilindrica 163cmc Latime de taiere: 500 mm Inaltime de taiere: 25-75 mm Propulsie automata Pornire manuala Sac colector din material textil cu volum de 60l.

Număr anunț
DA27076169
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI 5045437)
Cod CPV
16311000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.931,93 RON
Valoare atribuită
1.931,93 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.931,93 RON

din 1.931,93 RON estimat