Atribuită Cumpărare directă

muller crem 125g , Iaurt Muller cu fructe 125g , Sana 330g , chefir 330g , Lapte batut 330g , cioc T4 , Bueno , Delice T , Hapy H ipo , Cioc Adicto , Biscuiti Cici Bebe , Eti Puf

Număr anunț
DA27086594
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat