Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE CONFORM ADV 1190553 ALTERNATOR LOGAN 1,6 MPI B 1 435,55 435,55 ELECTROMOTOR LOGAN 1,6 B 1 293,25 293,25 ALTERNATOR DUSTER B 1 880 880 ELECTROMOTOR DUSTER B 1 365,55 365,55 BOBINA INDUCTIE DUSTER B 8 54,62 436,96 AMORTIZOR FATA DUSTER B 4 100,84 403,36 BIELETA ANTIRULIU LOGAN B 6 7,14 42,84 BIELETA ANTIRULIU DUSTER 1,5 B 4 21,01 84,04 BIELETA ANTIRULIU DUSTER 1, 6 B 2 21,01 42,02 BASCULA COMPLETA LOGAN B 2 46,22 92,44 BASCULA COMPLETA DUSTER B 2 80,67 161,34 SENZOR INALTA PRESIUNE DUSTER 1,5 DCI B 4 281,51 1126,04 DEBITMETRU AER B 4 323,53 1294,12 SENZOR COMANDA TURBO B 2 155,46 310,92 TUBULATURA AER TURBO B 2 306,72 613,44 SONDA LAMDA 1,5 DCI B 3 806,72 2420,16 CUREA ACCESORII 1,2 B 3 21,01 63,03 CUREA ACCESORII 1,6 DUSTER B 3 40,76 122,28 9187,34 TRANSPORTUL INCLUS
- Număr anunț
- DA27080959
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.187,34 RON
- Valoare atribuită
- 9.187,34 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.