Atribuită
Cumpărare directă
LOGITECH M350 - MOUSE wireless, Bluetooth, 2.4 GHz, optic, 1000 dpi, butoane/scroll 3/1, roz, mod dual de conectare, 910-005717 MOUSE LOGITECH PC sau NB - 910-005717 MOUSE LOGITECH PC sau NB, wireless, Bluetooth, 2.4 GHz, optic, 1000 dpi, butoane/scroll 3/1, roz, mod dual de conectare, „M350” „910-005717” SKU: 910-005717 EAN: 5099206085664, 6920377909451 Categorie: Mouse Producator: LOGITECH Garantie: 24 luni Informații suplimentare Categorie notebook SAU PC Tip wireless Tehnologie optic Interfata mouse Bluetooth / Wireless Rezolutie 1000 – 1499 dpi
- Număr anunț
- DA27084922
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237410-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,72 RON
- Valoare atribuită
- 327,72 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.