Atribuită Cumpărare directă

Rola hartie termica, 49 mm, compatibila cu aparat automat hematologie BC 3000 PLUS. Produsul este insotit de certificate de calitate, conformitate.

Număr anunț
DA27102380
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
22993100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,78 RON
Valoare atribuită
125,78 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,78 RON

din 125,78 RON estimat