Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID ALVESTA 5L =24 BUC X15.96 LEI/BUC PUR 900ML= 24 BUC X 4.20 LEI/BUC COS DIN PLASTIC PENTRU BIROU 13L= 15 BUC X 16.90LEI/BUC ST MANUSI MENAJ CU ALOE M-48/CUT-8780 =12 BUC X4.20 LEI/BUC SANO SUSHI CLOTH 40BUC/SET= 4 BUC X16.81 LEI/BUC BOZO DETARTRANT 1L = 24BUC X 3.70LEI/BUC GALEATA 10L+MOP 250G+COADA LEMN= 6 BUC X16,81 LEI/SET SH SACI MENAJ 60L/50BUC-0806= 25 BUC X 4.20LEI/ROL SH SACI MENAJ 35L/50BUC-0516 = 50BUC X 3.36LEI/BUC CLIN 4.5L = 6BUC X 21.90LEI/BUC MANUSI LATEX 100BUC/CUT= 4 CUT X33.62 LEI/CUT COADA METALICA = 5 BUC X 4.20LEI MOP 250G = 12 BUC X 3.20LEI/BUC AZ SET EC -8956= 10 BUC X 3.35 LEI/SET CAPAC WC = 4 BUC X50LEI/BUC
- Număr anunț
- DA27102367
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR VALCEA (CUI 17312597)
- Furnizor / câștigător
- EMIGAB SRL (CUI 15369198)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.876,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.876,58 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.