Atribuită Cumpărare directă

5624505 10 BC UŞĂ MET 950 BM-01 WENGE TOC STAND ST 749,00 5624506 8 BC UŞĂ MET 950 BM-01 WENGE TOC STAND DR 749,00

Număr anunț
DA27084162
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANGHEL SALIGNY BANLOC (CUI 29135251)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.329,41 RON
Valoare atribuită
11.329,41 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.329,41 RON

din 11.329,41 RON estimat