Atribuită Cumpărare directă

Usi interior 760x2060 mm, profil pvc 5 camere, clasa A, grosime perete exterior 3mm, culoare nuc, plina cu panel, fara sticla, incuietoare tip fluture, fara prag, armatura otel galvanizat 1.5mm - 22 buc si panou despartitor 630x1100mm - 2 buc, profil pvc 5 camere clasa A, grosime perete exterior 3mm, culoare alb, un panou fixsi unul cu deschidere, maner cu cheie, in unghi de 90 grade.

Număr anunț
DA27081460
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
GOLD NEW PROJECT AG SRL (CUI 34300673)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.241 RON
Valoare atribuită
28.241 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.241 RON

din 28.241 RON estimat