Atribuită
Cumpărare directă
Manusi chirurgicale din latex ,sterile,pudrate(cu amidon),cu suprafata usor texturata,avand manseta rulata intarita si forma anatomica(manusi diferentiate pentru cele doua maini). Marimi 6=800 perechi; 6.5; =1200 perechi 7;=800 perechi 7.5=400 perechi AQL:1,5(factorul de rupere:1,5%). Proteine latex continute:<50microgram/gram. In conformitate cu normele EN 455-1-2-3, ISO 9001, EN 556. Declaratia de conformitate CE. VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA27081957
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.480 RON
- Valoare atribuită
- 4.480 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.