Atribuită Cumpărare directă

Tabla magnetica alba VISUAL – 120×150 Garantia tablelor VISUAL este de 10 ani. Garantie 30 de ani pentru suprafata (cu utilizarea corespunzatoare). Doua sisteme de prindere pe perete incluse. Bonus: burete magnetic si whiteboard marke

Număr anunț
DA27099403
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 MEDIAS (CUI 17703714)
Furnizor / câștigător
C&C OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 24407746)
Cod CPV
30195900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,78 RON
Valoare atribuită
453,78 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,78 RON

din 453,78 RON estimat