Atribuită Cumpărare directă

CIOCAN ROTOP+MANDR PANZER 800W RH - 2607Z

Număr anunț
DA27099474
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA (CUI 22752950)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,39 RON
Valoare atribuită
287,39 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,39 RON

din 287,39 RON estimat