Atribuită
Cumpărare directă
Oferta de asigurare - echipamente IT: -perioada de asigurare: 12 luni (23.12.2020 - 22.12.2021); -suma sigurata totala: 671.330 RON; -modalitate de plata: plata integrala; -prima anuala de plata: 8.109 RON; -fransize: 2% din suma asigurata pt. riscul de cutremur si urmarile acestuia; 1.125 RON/ev. pentru urmatoarele echipamente (statii de lucru + monitoare + sisteme de operare +imprimante multifunctionale + imprimante laser); 563 RON /ev. pentru urmatoarele echipamente (laptopuri + sisteme de operare). Mentionez ca laptopurile sunt asigurate si in afara locatiei, pe intreg teritoriul Romaniei
- Număr anunț
- DA27063536
- Autoritate contractantă
- INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.109 RON
- Valoare atribuită
- 8.109 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.