Atribuită Cumpărare directă

PARDOSEALA SPC AQUARIUM 5MM 0005 CANYON 15 160,55 PAC PLINTA SMART FLEX 553 STEJ ARG 2,5M 8 12,77 BUC COLT INT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 13 4,41 SET COLT EXT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 1 4,41 SET IMBINARE PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 2 3,78 SET CAPETE S/D PLINTA SMART 553 ST ARG 2/S 2 2,73 SET PARCHET NAVIGATOR 12MM CL33 DRAKE 39 61,60 PAC PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-3131OLIVE 19 12,77 BUC COLT INT.PLINTA 10456-3131 OLIVE 4/SET 2 6,97 SET ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-3131OLIVE 2 7,48 SET CAPETE ST/DR PLINTA 10456-3131OLIVE/SET 1 6,30 SET ARBITON SECURA EXTRA 3MM (6MP/PAC) 8 22,69 PAC BANDA ADEZIVA IZO-TAPE 0,5X50 MM L=25M 1 9,16 ROL DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 20,17 PUN

Număr anunț
DA27085675
Autoritate contractantă
LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.476,14 RON
Valoare atribuită
5.476,14 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.476,14 RON

din 5.476,14 RON estimat