Atribuită
Cumpărare directă
64 x servetele umede dezinfectante Hygienium, cu aviz M.S. 10 X Hygienium dezinfectant suprafete 5 L cu aviz M.S. 10 x 5 l dezinfectant maini Virkill cu aviz M.S. 16 x dezinfectant suprafete virucid pe baza de clor 5 l 12 x Hygienium dezinfectant suprafete 750 ML cu pulverizator
- Număr anunț
- DA27099651
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMISOARA (CUI 5390575)
- Furnizor / câștigător
- WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.303,86 RON
- Valoare atribuită
- 6.303,86 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.