Atribuită Cumpărare directă

HERLITZ DOSAR PP SINA NEGRU/ 120/160 MICRONI-10 PIGNA FILE PROTECTIE A4/ 40 MICRONI 100BUC/SET-15 BIC PIX CRISTAL ALBASTRU 50BUC/CUTIE 50-3 BIC FLUID CORECTOR 20ML-5 PELIKAN LIPICI LICHID FARA SOLVENT 90 GRAME-4 SCRIBANT REZERVA CUB COLOR 500 FILE-6 3M NOTES ADEZIV POST-IT GALBEN 76X76-5 ARHI DESIGN CUTTER MARE LAMA 7 CM-1 RTC BIBLIORAFT PP LUX A4/7 CM VERDE-50 SCRIBANT AGRAFE METAL 28MM-2 DACRIS BON CONSUM A5/2EXEMPLAR 50 SETURI/297X105MM-4 EK DECAPSATOR NEGRU-1 RTC CAPSATOR BIROU EAGLE 30 COLI/DIV.CUL;-2 BIC MARKER CD-DVD/NEGRU-5 BIC MARKERE COLOR ULTRALAVABIL KID COULEUR/12 CUL-1 DATAMAXX DVD-RW 4.7GB 10 BUCATI-5 DIGITTEX CD-R/52X SHRINK 50 BUCATI-1 ROMKUVERT PLIC CD AUTOADEZIV SET 100-1 MEMORIS CAPSE 24/6,1000BUC/CUT 10CUT/SET-1 MAPED FOARFECA 21 CM GREENLOGIC-2 SCRIBANT PIX CU GEL 0,7MM/5BUC-6 RTC SEPARATOR CARTON 100 BUC 105X240MM/160GR-2 DISTRIB BANDA ADEZIVA 18 MM X 25 M / SET -5 NUSA DUA BANDA ADEZIVA TRANSP 48MMX46 M/6 BUC-2 DACRIS ORDIN DE DEPLASARE A5 100 FILE-3 DACRIS NOTA RECEPTIE DIFERENTE A4;100FILE;H.OFSET 55-60GR-1 RTC DOSAR INCOPCIAT 1/2 VERNIL/10-1 VLAMIR CARTON ALB 250COLI 160GR-1 DISTRIB CARTON COLOR A4 10 CULORI-1 GPV PLIC LC6 SILICON 200BUC-4 BIC CREIOANE ECOEVOLUTION 655 CU RADIERA/10 BUC-1

Număr anunț
DA27084571
Autoritate contractantă
LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.432,08 RON
Valoare atribuită
1.432,08 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.432,08 RON

din 1.432,08 RON estimat