Atribuită
Cumpărare directă
Gimnastica fonoarticulatorie in imagini Setul contine 40 exercitii distractive de logopedie cu ajutorul carora se reuseste implicarea prin joaca a copilului in pregatirea aparatului fonoarticulator pentru pronuntia sunetelor. JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Set de 40 cartonase cu imagini cartonate si plastifiate (dimensiuni 85×135 mm): 6 imagini pentru gimnastica fonarticulatorie mandibulara, 12 imagini pentru gimnastica fonarticulatorie labiala, 16 imagini pentru gimnastica fonarticulatorie linguala, 6 imagini pentru gimnastica fonarticulatorie valopalatina
- Număr anunț
- DA27095623
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA DAMBOVITA (CUI 23036534)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
- Cod CPV
- 37524100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439,92 RON
- Valoare atribuită
- 439,92 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.