Atribuită
Cumpărare directă
Unitate Cantitate ID produs Produs Total (fara TVA) PER 1 7050447 SABOTI SANITARI ALBI - SERGIO - 36 59,58 PER 4 7050448 SABOTI SANITARI ALBI - SERGIO - 37 238,32 PER 4 7050449 SABOTI SANITARI ALBI - SERGIO - 38 238,32 PER 1 7050460 SABOTI SANITARI ALBI - SERGIO - 39 59,58
- Număr anunț
- DA27100895
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595,80 RON
- Valoare atribuită
- 595,80 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.