Atribuită Cumpărare directă

surub 4x0,43=1,72 surub 6x0,26=1,56 surub 10x0,21=2,10 piulita 12x0.045=0,54 coada grebla 3x8,32=24,96 grebla iarba 2x31,85=63,70 burghiu 1x15,04=15,04 diblu 4x1,77=7.08 surub 40x0,28=11,20 piulita 40x0,042=1,68 set burghiu 1x17,56=17,56 diblu 3x0,34=1,02 diblu 3x0,76=2,28 surub 10x0,16=1,6 racord 4x0,52=2.08 racord 1x8,32=8,32 diblu 1x 10=10 surub 30x0.59=17.70 surub 100x0,05=5 cheie 1x10=10 cheie 1x13,36=13,36 surub 6x0,43=2,58 piulita 6x0,45=2,70 saiba 6x0,095=0,57 butuc 1x41.09=41.09 broasca 1x31.01=31.01 burghiu 2x4,12=8,24 holsurub 250x0,31=77,50 diblu 40x0,336=13,44 holsurub 40x0,378=15,12 pop nit 2x4,12=8,24 burghiu 1x3,28=3,28

Număr anunț
DA27104382
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41017085)
Furnizor / câștigător
BICONMAR SRL (CUI 8269161)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422,27 RON
Valoare atribuită
422,27 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422,27 RON

din 422,27 RON estimat