Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei, se solicita certificat de conformitate si de garantie

Număr anunț
DA27101396
Autoritate contractantă
UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL MURES SRL (CUI 12763600)
Cod CPV
44621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,40 RON
Valoare atribuită
1.008,40 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,40 RON

din 1.008,40 RON estimat