Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze produse de papetarie:DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI ; 100 FOLIE PROTECTIE ; 100 FOLIE PROTECTIE NOKI C; CONDICA DE PREZENTA, A4, 1; 2 REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV ; 2 CAIET A4 60 FILE ; 5 NOTA DE INTRARE RECEPTIE AUTOCOPIATIV , A4 , ; 1 REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, ; 2 REGISTRU A4 100 FILE COPERTA CARTONATA ; 5 AGRAFE BIROU PLASTIFIATE, ; 100PCS/CUT ;1USB FLASH DRIVE 32GB ; 1 CAPSE OFFICE COVER NR. 24/6, 1000 BUC/CUT ; 5 REZERVA CUB HARTIE COLOR 9x9 cm 500 FILE; 3 POST-IT PLASTIC NEON ; 5 ACE GAMALIE 50G ; 2 REZERVA ROLLER PILOT FRIXION ;3 FLUID CORECTOR 20ML ;5 CREION MECANIC TIKKY ROTRING 0.7 ;2 MINA CREION MECANIC ROTRING ;0.7/0.9 ;4 PIX DACO PICATELE ;10 PIX PENSAN TRIBALL ;20 DISPOZITIE CATRE CASIERIE A6, 1; 2 BON DE PREDARE TRANSFER-RESTITUIRE, ; 6 HARTIE COPIATOR ; 25 HARTIE COPIATOR SKY ; 2 CARTON COLOR A4 160G BLEU CIEL ;
- Număr anunț
- DA27089806
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 723,94 RON
- Valoare atribuită
- 723,94 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.