Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE : 10500419 CABLU MYYM 3X2.5 M 100 2,58 10500418 CABLU MYYM 3X1.5 M 100 1,59 10505526 MORSETA-CLEMA TERM. 4mmRIGLETA5SURUBURI BUC 30 2,00 10505318 MORSETA-CLEMA TERM. 6mmRIGLETA5SURUBURI BUC 30 2,70 10505316 MORSETA-CLEMA TERM. 10mmRIGLETA5SURUBURI BUC 30 4,75 10501170 STECHER SCHUKO CERAMIC ALB(CH)+MANER BUC 20 3,34 11139766 COLIER PVC 3.5MM X 200MM ALB, 100 PCS SET 2 7,00 10507503 CANAL CABLU 16X16 ADEZIV (50)(1BUC=2M) BUC 5 2,36 10508300 CANAL CABLU 20X10 ADEZIV (70)(1BUC=2M) BUC 5 2,00 10510147 CANAL CABLU 25X25 ADEZIV (25)(1BUC=2M) BUC 5 2,45
- Număr anunț
- DA27102147
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815,35 RON
- Valoare atribuită
- 815,35 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.