Atribuită
Cumpărare directă
Condorm solicitarii de ofertare si a ofertei acceptate. sigurare CASCO EXTREME - Conform Conditii de asigurare Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 autoutilitara inmatriculata in Romania, Bucuresti, marca FORD TRANSIT CONNECT, 1499 cmc, 88 kw, nr. locuri 5, an fabr. 2018, suma asigurata 59798 RON Fransize: zero Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: decembrie 2020
- Număr anunț
- DA27037359
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.642,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.642,52 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.