Atribuită
Cumpărare directă
pachet craciun Numar de referinta: 73055432 Pret de catalog: 13.021,00 RON / Unitate de masura Unitate de masura: PACHET Cod si denumire CPV: 15842300-5 Dulciuri (Rev.2) Descriere: SANTAL PORT.ROSII 25%1,0-277 BUC MIESZKO FR.TRUF.CIO175G-277 BUC KINDER CARDS BISC.CI128G-277 BUC BELVITA ST.CER MIER300G-277 BUC BARNI ALL CHOCO TASTE 150G-277 BUC ROSHEN NAPOLIT.ALUNE216G-277 BUC TWIX EXTRA TWIN 75G-277 BUC NUTELLA B-READY T2 44G-277 BUC MILKA AL.INT.CARAME300G-277 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA27103934
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR GALATI (CUI 3127158)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.021 RON
- Valoare atribuită
- 13.021 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.