Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE NUMAR DE REFERINTA: PACHET ALIMENTE PRET DE CATALOG: 7.512,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: BULION,,CEREALE,GEM FRUCTE,OREZ,,FASOLE TECICSPANAV CONGELAT ,COMPOT ANANAS COMPOT PIERSICI,CASTRAVETI MURATI,DULCEATA,ZARZAVAT CIORBA,ARDEI COPT mai putin

Număr anunț
DA27086200
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.512 RON
Valoare atribuită
7.512 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.512 RON

din 7.512 RON estimat