Atribuită
Cumpărare directă
Camasi arhivare - 400 bucati x 4,60 lei Plic C5 siliconic alb - 1000 bucati x 0,12 lei Plic C6 siliconic alb - 500 bucati x 0,06 lei Registru casa A4 autocopiativ - 3 bucati x 7,20 lei Nota receptie A4 autocopiativa - 1 bucata x 7,20 lei Registru intrare iesire A4 - 10 bucati x 5,60 lei Plic DL siliconic cu fereastra alb - 2000 bucati x 0,08 lei Chitantier A6 autocopiativ 3 exemplare - 4 bucati x 4,50 lei Biblioraft marmorat 8cm - 100 bucati x 3,80 lei Capse 24/6 - 40 cutii x 0,98 lei File plastic A4 100 bucati/set - 4 seturi x 6,70 lei
- Număr anunț
- DA27110730
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala (CUI 24745496)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.698,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.698,80 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.