Atribuită Cumpărare directă

SM-T290NZSAROM Tableta Samsung Galaxy Tab A (2019), Quad Core, 8", 2GB RAM, 32GB, Wi-Fi, Silver

Număr anunț
DA27051210
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Romulus Cioflec (CUI 13650692)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092,42 RON
Valoare atribuită
1.092,42 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092,42 RON

din 1.092,42 RON estimat