Atribuită Cumpărare directă

COMPARTIMENTUL BIBLIOTECA DORESTE ACHIZITIA DE PRODUSE DE CURATENIE CUM AR FI: SAPUN, SAPUN LICHID, MOP, MATURA, FARAS, DEZINFECTANT, FAIRY, SACI MENAJERI, SACI MENAJERI 60L, SERVETELE POP UP, PROSOP BUCATARIE, HARTIE IGIENICA, ACE 1L, AXION PASTA, BURETE VASE, DETERGENT RUFE, SOLUTIE GEAMURI.

Număr anunț
DA27103339
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
CARTAXO MAGIC SRL (CUI 15251345)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat