Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Termohigrometru analog. Fabricat in Germania. Acest produs poate fi achizitionat si prin SEAP. Afisaj bine sistematizat, astfel incat toate informatiile sa poata fi citite dintr-o singura privire. Regiunile colorate ale ecranului indica gradul de confort climatic al incaperii respective: conditii ideale, daca este nevoie de aerisirea ori de umidificarea incaperii. Caracteristici ● Suport pentru amplasare pe mobilier, poate fi montat si pe perete ● Sistem control clima in culori, in limba germana Date tehnice Umiditate interioara: 0 la 100 % Temperatura interioara: -20 la +60 °C Dimensiuni: 102 x 35 (80) x 102 (114) mm Greutate: 79 g

Număr anunț
DA27055525
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
38300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,20 RON
Valoare atribuită
483,20 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,20 RON

din 483,20 RON estimat