Atribuită Cumpărare directă

Anunt Publicitate [ADV1186605] Complet sistem audio cu microfon si cablu adaptor inclus 36 buc Plantronics EncorePro HW510 cu cablu adaptor PC 36 bucati x 444 lei= 15984 lei fara TVA

Număr anunț
DA27051507
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32342410-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.984 RON
Valoare atribuită
15.984 RON
Data publicării
13.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.984 RON

din 15.984 RON estimat