Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta ALFAWHITE15KG Detergent pudra profesional Ariel White Maxx 15 kg BUC 3 3 0 112.20 336.60 SETBIS-EP Set bis furculita si cutit+servetel SET 500 500 0 0.20 100.00 LFA-500270 Sacosa biodegradabila medie, BIOSIDE, 500x270+(2x80)x0.016mm, 100buc/set, 500buc/bax Bax 1 1 0 141.78 141.78 HB6-500-ALB Caserola pse necompartimentata 150x150x70 capac atasat, 500 buc/set-alb SET 1 1 0 64.89 64.89 MB3-200-ALB Caserola pse 3 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 2 2 0 45.54 91.08 PA1PP Rola pungi alimentare de 1 kg , 400buc/rola ROLA 1 1 0 4.99 4.99 6 508 739.34
- Număr anunț
- DA27068158
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739,34 RON
- Valoare atribuită
- 739,34 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.