Atribuită Cumpărare directă

Dezumidificator si purificator aer, 23l / zi, 180mc/h, cu optiune de drenaj continuu

Număr anunț
DA27064536
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI 18701703)
Cod CPV
42113161-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,50 RON
Valoare atribuită
839,50 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,50 RON

din 839,50 RON estimat