Atribuită Cumpărare directă

Tableta Lenovo Tab M10 TB-X306X, MediaTek Helio P22T Octa Core, 10.1inch, 64GB, Wi-Fi, BT, 4G LTE, Android 10, Iron Grey

Număr anunț
DA27051384
Autoritate contractantă
Liceul Carol I Bicaz (CUI 2614465)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30237450-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.016,75 RON
Valoare atribuită
22.016,75 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
13.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.016,75 RON

din 22.016,75 RON estimat