Atribuită Cumpărare directă

Pubelă din plastic 240L, pentru colectarea deșeurilor reciclabile conform specificațiilor nr. 254524 / 02.12.2020 . Culori ofertate : albastru, galben, negru. Necesar : 57buc x 167.31 RON = 9536,67 RON

Număr anunț
DA27041489
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
DAMIR CLEAN S.R.L. (CUI 24822378)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.536,67 RON
Valoare atribuită
9.536,67 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.536,67 RON

din 9.536,67 RON estimat