Atribuită Cumpărare directă

Cartus comp laser Samsung ML2250D5 2251N 5000pag Buc 2 136.9 Toner comp Canon C-EXV14 IR 2016/2020 iAicon Buc 1 70 Cilindru comp Drum unit Fotoconductor Lexmark MS310/410 MX310/410 Buc 1 217 Cartus comp laser Lexmark MS317/417 MX317/417 2500pag Buc 2 161

Număr anunț
DA27051380
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
35331500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,80 RON
Valoare atribuită
882,80 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,80 RON

din 882,80 RON estimat