Atribuită Cumpărare directă

Lampa cu ultraviolete 36W cu suport Conform descrierii publicate in sistem de furnizor Certificate de conformitate , marcaje CE

Număr anunț
DA27065353
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.869,75 RON
Valoare atribuită
1.869,75 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.869,75 RON

din 1.869,75 RON estimat