Atribuită Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta nitryl fara pudra marimea S-STOC SUFICIENT! DORIM MARIMEA L - 200 CUTII

Număr anunț
DA27041569
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.600 RON
Valoare atribuită
11.600 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.600 RON

din 11.600 RON estimat