Atribuită Cumpărare directă

Vanilina 99,9%, 100g

Număr anunț
DA27036963
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
24326100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,26 RON
Valoare atribuită
451,26 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,26 RON

din 451,26 RON estimat