Atribuită
Cumpărare directă
Kit videoconferinta format din: Display LED 86’’ cu touch 4K Educational DONVIEW DS-86IWMO-L02A TVA cu sistem de prindere pe perete inclus; OPS Core I5 8 GB RAM, SSD, Windows 10 Pro, Slot-In PC pentru Display-uri profesionale; Camera Web Logitech C922 Pro Stream
- Număr anunț
- DA27050255
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.620 RON
- Valoare atribuită
- 18.620 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.