Atribuită Cumpărare directă

Materiale necesare activității adiministrative-pachet, conform cerințelor tehnice specificate în caietul de sarcini, în baza referatelor cu nr.: 373/27.11.2020, 467/02.12.2020, 501/23.11.2020, 326/25.11.2020, 194/02.12.2020, 243/26.11.2020, 269/26.11.2020, 300/26.11.2020. Cantitate: 1 pachet, ce conține reperele indicate in caietul de sarcini anexat.

Număr anunț
DA27046094
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.210,72 RON
Valoare atribuită
2.210,72 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.210,72 RON

din 2.210,72 RON estimat