Atribuită Cumpărare directă

Mobilier birou compus din :5 dulapuri in partea de jos cu polite etajate si usi, iar in partea de sus 4 dulapuri cu polite etajate, ( dulap 45x85, iar rafturile 70x150 cm) un mobilier de birou cu dulap şi sertar ( cu încuietori ), ( 140x80x80) . dulap în biroul d-lui primar de 130x50x110cm) . Dataliile exacte se vor exprima verbal la fata locului;

Număr anunț
DA27050106
Autoritate contractantă
COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
Furnizor / câștigător
GEVA MOBIPAL S.R.L. (CUI 18313078)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat