Atribuită
Cumpărare directă
ULEI 1L – 4.59RON/BUC COZONAC CASA – 11.00RON/BUC FAINA BOROMIR 1KG – 2.66RON/BUC MALAI BOROMIR 1KG – 2.75RON/BUC BOMBOANE POM 500GR – 5.5RON/BUC COLA 1.25L – 4.22RON/BUC CHI COVRIGEI 500GR – 8.16RON/BUC BATON CASA 200GR –2* 4.58RON/BUC HALVA F.S. 270G -2.75RON /BUC PUNGA - 0,84 RON/ BUC
- Număr anunț
- DA27052820
- Autoritate contractantă
- Oras Teius (CUI 4561960)
- Furnizor / câștigător
- DULCERIA SRL (CUI 37450730)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.391,20 RON
- Valoare atribuită
- 12.391,20 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.