Atribuită Cumpărare directă

1 MĂNUŞI LATEX*100 BUC/CUTIE,AMBIDEXTRE,MARIME L/M CUTIA 10

Număr anunț
DA27046472
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,30 RON
Valoare atribuită
364,30 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,30 RON

din 364,30 RON estimat