Atribuită Cumpărare directă

10250003 Mufa legatura KPE 90x90 2.00 buc 54.19 ron/buc 10150013 Teava PE apa 100 90x10 Bar 3.00 m 18.65 ron/m

Număr anunț
DA27048626
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Zeyk Domokos (CUI 17094468)
Furnizor / câștigător
MELINDA-IMPEX INSTAL S.A. (CUI 15936519)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,33 RON
Valoare atribuită
164,33 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,33 RON

din 164,33 RON estimat