Atribuită Cumpărare directă

XEROX A4 -35 TOP,DOSAR SINA -50 BUC, DOSAR PVC -50 BUC,AGENDE -3 BUC,CERERI AJUTOR SOCIAL -60 BUC, PIX -10 BUC,FOLIE PROT -5 SET,DOSAR SINA -100 BUC,XEROX A3-10 TOP,REGISTRE CARTONATE -4 BUC

Număr anunț
DA27048202
Autoritate contractantă
COMUNA CISLAU (PRIMARIA COMUNEI CISLAU) (CUI 2808976)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.138,02 RON
Valoare atribuită
1.138,02 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.138,02 RON

din 1.138,02 RON estimat