Atribuită Cumpărare directă

Piesa cot Alegra cu push button. Dimensiunea capului: Ø 10,1 mm. Raport: 1:1. Viteza: 40.000 rpm. Termen de garantie: 12 luni. Piesa dreapta pentru micromotor pneumatic. Fara lumina. Spray: cu 1 orificiu de pulverizare. Raport: 1:1. Instrumente rotative: Ф/lungime max (mm): 2,35/50. Viteza: 40.000 rpm. Termen de garantie: 12 luni.

Număr anunț
DA27042617
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.269,73 RON
Valoare atribuită
3.269,73 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.269,73 RON

din 3.269,73 RON estimat