Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE DE CURATARE PIATRA NATURALA BIDON 1L, PERIE ABRAZIVA CIRCULARA DIN SARMA, 125MM DIAMETRU, LAC PROTECTIE PIATRA PENTRU EXTERIOR, BIDON 5L TRANSPARENT

Număr anunț
DA27052719
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TSC VERTICAL SRL (CUI 34626573)
Cod CPV
39831300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.045 RON
Valoare atribuită
3.045 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.045 RON

din 3.045 RON estimat