Atribuită Cumpărare directă

LAPTOP LENOVO I3-8130U MEM 8GB SSD 512GB V15-IKB- 1 BUC=2085 RON ;LAPTOP HP 250 G7 I3-1005G1 8GB 128GB+1TB DOS-1 BUC= 2020 RON;LAPTOP HP 15-DB1033NQ AMD RYZEN 3 3200U MEM 8GB SSD 512GB-1 BC=2075RON

Număr anunț
DA27063619
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
IT&CONT GROUP SRL (CUI 25578779)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.180 RON
Valoare atribuită
6.180 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.180 RON

din 6.180 RON estimat