Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA ANUNT NR ADV1190308 1. 185/65 R15 SUNNY NC501 ALL SEASON M+S 1 BUC = 153.00 LEI 16 BUC = 2448.00 LEI 2. 205/55 R16 SUNNY NC501 ALL SEASON M+S 1 BUC = 190.00 LEI 4 BUC = 760.00 LEI 3. 195/65 R15 TRIANGLE TA01 ALL SEASON M+S 1 BUC = 166.00 LEI 4 BUC = 664.00 LEI 4. 215/60 R16 WESTLAKE Z401 ALL SEASON M+S 1 BUC = 220.00 LEI 4 BUC = 880.00 LEI 5. 205/60 R16C MAXXIS AL 2 ALL SEASON M+S 1 BUC = 485.00 LEI 6 BUC = 2910.00 LEI 6. 195/60 R15 TRIANGLE TA01 ALL SEASON M+S 1 BUC = 170.00 LEI 4 BUC = 680.00 LEI 7. 205/75 R16C LING LONG GMVAN4S ALL SEASON M+S 1 BUC = 295.00 LEI 4 BUC = 1180.00 LEI Anvelopele sunt ALLSEASON, M+S si corespund cerintelor autoritatii contractante. Livrarea se face la adresa mentionata fara costuri sulplimentare. La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie-fise tehnice Plata se va efectua in termen de 30 zile de la emiterea facturii. Se ofera montajul gratuit. Anvelopele vor fi achiziționate de la Nurvil Tuning,in service autorizat RAR, de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr. 32, Ramnicu Valcea. Oferta valabila: 30 zile Termen livrare: 3 zile
- Număr anunț
- DA27067596
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.522 RON
- Valoare atribuită
- 9.522 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.