Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Asigurare Auto pentru: 1. CASCO Autoturism DACIA DUSTER, Omniasig - 1529.2 ron/ an, 12 luni Autocamion(autoutilitare, autosp) MITSSUBISHI L200, Omniasig - 1922.46 ron/an, 12 luni Autoturism SKODA OCTAVIA, Omniasig - 1442.12 ron/an, 12 luni 2. RCA Autoturism DACIA DUSTER, Omniasig - 526 ron/an, 12 luni Autocamion (autoutilitare, autosp) MITSUBISHI L 200, Omniasig - 745 ron/an, 12 luni
- Număr anunț
- DA27082672
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.164,78 RON
- Valoare atribuită
- 6.164,78 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.