Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: Autobuz / Autocar, Marca: FIAT,Model:DUCATO,Cilindree: 2287,An fabricatie: 2007,Masa maxima:4005,Putere: 88 kw (120 cp),Nr locuri: 17 Asgurator: CITY INSURANCE Valabilitate: 12 luni

Număr anunț
DA27060647
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES (CUI 17091518)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028,40 RON
Valoare atribuită
1.028,40 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.028,40 RON

din 1.028,40 RON estimat